Oceanic Overview Suites

Bëjeni qëndrimin tuaj të paharrueshëm

Mirë se vini në Oceanic Overview Suites

Mysafirët në këtë hotel plazhi do të vlerësojnë lehtësitë e përshtatshme në vend,

Në hotel të gjitha dhomat kanë një tarracë. Dhomat përfshijnë një TV me ekran të sheshtë, dhe dhomat e zgjedhura kanë një ballkon.

Në Oceanic  Overview Suites, të gjitha dhomat janë të pajisura me një zonë ndenjëse.

I ndodhur në Sarandë, Oceanic Overview Suites ofron një zonë plazhi privat me shezllone dhe cadra dielli.

Çdo akomodim në hotelin me 4 yje ka pamje nga deti dhe WiFi falas.

DHOMA

Gjeni Suitën e Përsosur

Suitë Deluxe Queen

Kjo është një dhomë shumë e gjerë, me ajër të kondicionuar, e mobiluar në mënyrë elegante, e cila mund të jetë e mundshme 

Dhoma Queen me pamje nga deti

Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë që ju jep hapësirë dhe luks me një çmim të arsyeshëm, kjo është ajo për ju.

Dhomë Dyshe Deluxe me Ballkon

Përjetoni luksin me stil në suitat tona ekzekutive. Këto dhoma ju japin gjithashtu një pamje të bukur të qytetit.

HOTEL LUKSOZ

Bëhu komod.

Në hotel të gjitha dhomat kanë një tarracë. Dhomat përfshijnë një TV me ekran të sheshtë, dhe disa dhoma kanë një ballkon. Në Suites Oceanic Overview, të gjitha dhomat janë të pajisura me një zonë ndenjëse.
 

OCEANIC

Galeri

Ejani dhe qëndroni me ne për t'u ndjerë edhe më mirë se në shtëpi.

Le të pushojmë.

HOTEL LUKSOZ

Le të pushojmë.

Çdo akomodim në hotelin me 4 yje ka pamje nga deti dhe WiFi falas. Mysafirët mund të shijojnë një pije në bar ose një vakt në restorant. Një mëngjes kontinental është në dispozicion çdo mëngjes në akomodim. Stafi në hotel është në dispozicion për të dhënë informacion në recepsionin 24-orësh.
 

Vendodhja jonë

Ju mund të na kontaktoni në çdo kohë, ne do t'ju ofrojmë të gjithë informacionin e nevojshëm për hotelin tonë.